Vetain Vegan Bio-Protein, Bessen (540 g)
Met geselecteerde, natuurlijke ingrediënten
€ 32,99
(€ 61,09 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- In verschillende smaken
- Puur plantaardige receptuur
- Vrij van gluten & soja
-
Vegan -
Glutenvrij -
Lactosevrij
Beschrijving
Het Vegan Bio-Protein bestaat uit verschillende plantaardige componenten. Denk hierbij aan erwtenproteïne, veldbonenproteïne en pompoenpitproteïne. Het poeder is gemakkelijk op te lossen. Het laat een aangename smaak en een lichte zoetheid achter. De plantaardige receptuur is plasticvrij verpakt en is snel te bereiden.
Aanbevolen gebruik:
Los 2 volle eetlepels poeder (30 g) op in 300 ml water of plantaardige melk en drink het op.
| Art. nr.: | VE-003 |
|---|---|
| Inhoud: | 540 g |
| EAN: | 4270002585423 |
| Producentnummer: | 003 |
| Merken: | Vetain |
| Tijdstip van toepassing: | Tussendoor |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij, Sojavrij, Lactosevrij |
| Productsoorten: | Shakes & Proteïne |
| Eigenschappen: | Vegan, Zonder conserveringsmiddelen, Vrij van kunstmatige smaakstoffen |
| Voor wie?: | Speciaal voor vrouwen, Speciaal voor mannen |
| Algemene opmerkingen: | Dit product bevat cafeïne. |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Goed voor: | Spieren |
Voedingssupplementen zijn niet bedoeld als vervanging van een gevarieerde, evenwichtige voeding. Buiten bereik van kinderen bewaren.
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g | per portie (30 g) |
|---|---|---|
| Energie | 1608 / 384 kj / kcal | 481 / 115 kj / kcal |
| Vet | 5,8 g | 1,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,1 g | 0,3 g |
| Koolhydraten | 10 g | 3,1 g |
| waarvan Suiker | 4,8 g | 1,5 g |
| Vezels | 11 g | 3,1 g |
| | 67 g | 20 g |
| Zout | 1,24 g | 0,37 g |
Samenstelling
Aminozuurprofiel
| Samenstelling | per 100 g |
|---|---|
| leucine | 7,7 g |
| valine | 5,1 g |
| lysine | 7,1 g |
| methionine | 1,1 g |
| histidine | 2,6 g |
| Fenylalanine | 5 g |
| threonine | 3,6 g |
| tryptofaan | 1 g |
| Alanin | 4,2 g |
| arginine | 10,1 g |
| asparaginezuur | 10,4 g |
| cysteïne | 0,9 g |
| glutaminezuur | 17,1 g |
| glycine | 4,4 g |
| proline | 4,1 g |
| Serin | 5,1 g |
| Tyrosin | 3,6 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Vetain GmbH, An der Flur 9, 85604 , Zorneding , Duitsland, support@vetain.de |
|---|