Seeberger Exotic Mix, 125 g

Het strandgevoel om te snacken!

€ 3,77 € 4,19 -10%

(€ 30,16 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met mango & banaan
  • Bevat ananas & kokos
  • Vegan & heerlijk
  • Vegan Vegan
  • Vegetarisch Vegetarisch

Vaak samen gekocht met Seeberger Caribic Royal, 200 g

Seeberger Exotic Mix, 125 g € 3,77 (€ 30,16 / kg)
Seeberger Caribic Royal, 200 g € 3,50 (€ 17,50 / kg)
Totaalprijs: € 7,27
Beschrijving

Een vakantie voor je smaakpapillen!
De Exotic Mix van Seeberger smaakt als een reis naar de tropen - gedroogde mango's en bananen ontmoeten gedroogde ananas en knapperige kokosstukjes. De vegan snack biedt je exotische smaken en een echt zomergevoel!

Art. nr.: XPI-MM-4247601
Inhoud: 125 g
EAN: 4008258424001
Producentnummer: 4247601
Merken: Seeberger
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch, Vegetarisch
Productsoorten: Fruit & Gedroogde Vruchten
Eigenschappen: Vegan, Vegetarisch
Bewaaradvies: Koel en droog bewaren
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1696 / 405 kj / kcal
Vet 15 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 13 g
Koolhydraten 59 g
  waarvan Suiker 45 g
Eiwitten 3,4 g
Zout 0,11 g
Ingrediënten

35 % Ananasstukken[1], 34 % Mangostukken[1], 15 % kokosnoot chips[1], 18 % banaan, Kokosöl, suiker, aardappelzetmeel, antioxidatiemiddel (natriummetabisulfiet (E223)), natuurlijk aroma

  1. Gedroogd
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Duitsland, shop@seeberger.de, www.seeberger.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Seeberger Exotic Mix

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder