rawster Biologische Cacaonibs, 400 g
Natuurlijk cacaogenot voor je keuken
€ 18,19
(€ 45,48 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Intens herbe smaak
- Rauwe kwaliteit
- Zonder toegevoegde suikers
-
Vegan -
Vegetarisch
Bijpassend
Beschrijving
De Biologische Cacaonibs van rawster bestaan uit voorzichtig verwerkte, rauwe cacaobonen uit gecontroleerde biologische teelt. De kleine stukjes onderscheiden zich door hun knapperige textuur en een natuurlijk, intens bittere aroma. Het product is natuurzuiver en vrij van toegevoegde suikers. Je kunt de nibs veelzijdig in de keuken gebruiken, bijvoorbeeld als topping voor je muesli, in smoothies of door de yoghurt. Ook bij het bakken of voor het verfijnen van verschillende nagerechten bieden ze een aromatische component.
Aanbevolen gebruik:
Dagelijks 1-2 eetlepels (ca. 10–20 g) puur snacken of als topping over muesli, bowls en desserts strooien.
| Art. nr.: | PU-RAWCANIB400 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 4260477791139 |
| Producentnummer: | RAWCANIB400 |
| Merken: | rawster |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Productsoorten: | Voedsel |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch, Zonder toegevoegde suikers |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2412 / 576 kj / kcal |
| Vet | 51,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 30,3 g |
| Koolhydraten | 8,8 g |
| waarvan Suiker | 1 g |
| Vezels | 24,4 g |
| | 12,4 g |
| Zout | 0,15 g |
Ingrediënten
cacaonibs[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Duitsland, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|