rawster Biologisch Matcha Groene Theepoeder, 400 g
Voor je dagelijkse genietmomenten
€ 36,49
(€ 91,23 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Eenvoudig te portioneren
- Voorzichtig fijn gemalen
- Zoetig-herbe smaak
-
Vegan -
Vegetarisch
Bijpassend
Beschrijving
Het Biologisch Matcha Groene Theepoeder van rawster wordt gewonnen uit hoogwaardige groene theeblaadjes die onder gecontroleerde biologische omstandigheden groeien. De bladeren worden na de oogst voorzichtig verwerkt tot een fijn, felgroen poeder. Het onderscheidt zich door een typische, licht zoetig-bittere smaak. Je kunt het poeder gebruiken voor klassieke theedranken, matcha latte of als ingrediënt in smoothies en shakes. Ook voor het verfijnen van bowls, desserts en bakproducten is het ideaal geschikt.
Aanbevolen gebruik:
Klop ½–1 theelepel (ca. 1–2 g) op met heet, niet kokend water.
| Art. nr.: | PU-MA400 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 4260477791313 |
| Producentnummer: | MA400 |
| Merken: | rawster |
| Thee: | Poeder |
| Doseringsvorm: | Poeder |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Productsoorten: | Thee |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Algemene opmerkingen: | Dit product bevat cafeïne. |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1357 / 324 kj / kcal |
| Vet | 3,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,8 g |
| Koolhydraten | 33,5 g |
| waarvan Suiker | 1 g |
| Vezels | 38,5 g |
| | 22,6 g |
| Zout | 0,2 g |
Ingrediënten
Matcha[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Duitsland, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|