fembites femcaps® CLEANSE, 44 g (60 Capsules)
Vegan supplement met choline en plantenextracten voor vrouwen
€ 43,49
(€ 988,41 / kg, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met vrouwenmantel, vitaminen & zink
- Zonder kunstmatige toevoegingen
- 100% vegan
-
Vegan -
Vegetarisch -
Glutenvrij
Beschrijving
De femcaps® CLEANSE capsules van fembites zijn speciaal ontwikkeld als nutritionele aanvulling voor de vrouw. De veganistische formule is rijk aan vrouwenmantel, vitaminen en zink om de dagelijkse voeding optimaal aan te vullen. Daarnaast bevatten de capsules choline, een belangrijke voedingsstof die bijdraagt aan een normale vetstofwisseling.
Dit supplement is zorgvuldig samengesteld zonder het gebruik van kunstmatige toevoegingen.
Aanbevolen gebruik:
Neem dagelijks 4 capsules in met voldoende vloeistof. De fabrikant raadt aan de capsules gedurende een periode van minimaal 1 tot 3 maanden in te nemen.
| Art. nr.: | XPI-MM-SQ73CLDOSE |
|---|---|
| Inhoud: | 60 Capsules |
| EAN: | 4262450961225 |
| Producentnummer: | SQ73CLDOSE |
| Merken: | fembites |
| Doseringsvorm: | Capsule |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij |
| Productsoorten: | Planten- & Kruidenproducten |
| Eigenschappen: | Zonder Synthetische Toevoegingen, Vegan, Vegetarisch, Zonder toegevoegde suikers, Vrij van hormonen |
| Voor wie?: | Speciaal voor vrouwen |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Goed voor: | Gewrichten & Botten, Haar, Huid, Hormonen, Lever & Reiniging, Maag & Darmen, Stemming - Tegen vermoeidheid, Nagels, Schildklier, Stofwisseling, Cellen |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Ingrediënten
20 % vezels van cichoreiwortel, artisjok extract (Cynara scolymus L), 2,1 % choline (bitartraat), vrouwenmantel extract (2 % vrouwenmantel), S-acetyl-L-glutathion, coating (Hydroxypropylmethylcellulose (plantaardige capsuleschil)), knotswier (Ascophyllum nodosum, zeewier poeder), 0,8 % Ascorbinsäure, 0,1 % zinkcitraat, Vitamin D3 (Cholecalciferol), 0,05 % D-Calciumpantothenat, 0,01 % pyridoxale fosfaten, natriumseleniet,
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1503 / 359 kj / kcal |
| Vet | 7,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 45,3 g |
| waarvan Suiker | 6,6 g |
| Vezels | 23,2 g |
| | 16,1 g |
| Zout | 0,22 g |
Samenstelling
| Samenstelling | per maximale dagelijkse dosis/portie (4 Capsules) |
|---|---|
| Biotin | 50 µg |
| selenium | 45 µg |
| vitamine B6 | 0,7 mg |
| vitamine D3 | 20 µg |
| | 4 mg |
| jodium | 75 µg |
| vitamine C | 80 mg |
| vitamine B12 | 2 µg |
| Vitamine B5 | 5 mg |
| Cholin | 84 mg |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | fembites GmbH, Dieffenbachstraße 58, 10967 , Berlin, Duitsland, hello@fembites.com |
|---|