Alnatura Biologische Spelt Kokos Koekjes, 150 g
Met een zoete, exotische smaak
€ 2,19
(€ 14,60 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Luchtig-krokante
- Vegan
- Met bourbon vanille
-
Vegan -
Vegetarisch
Beschrijving
Luchtig-krokante koekjes op basis van speltmeel en kokosvlokken zijn een hemelse begeleiding bij koffie en thee en kunnen ook gewoon tussendoor gegeten worden. Gemaakt volgens de richtlijnen van Bioland en verfijnd met de fijnste bourbon vanille.
| Art. nr.: | XPI-MM-212827 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 4104420207615 |
| Producentnummer: | 212827 |
| Merken: | Alnatura |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Productsoorten: | Voedsel |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Bewaaradvies: | Koel en droog bewaren |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, G - melk, H - schaalvruchten, N - sesamzaad |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2181 / 521 kj / kcal |
| Vet | 32 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 23 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan Suiker | 24 g |
| Vezels | 5,7 g |
| | 6,4 g |
| Zout | 0,17 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Spelt Kokos Koekjes
3,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 1 | (100%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar