Alnatura Biologische Haver Speltkoekjes, 150 g
Met bourbon vanille
€ 1,99
(€ 13,27 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vegan
- Krokant en bros
- Bioland kwaliteit
-
Vegan -
Vegetarisch
Beschrijving
De vegan Alnatura biologische haver speltkoekjes in Bioland kwaliteit smaken knapperig en bros en zijn verfijnd met bourbon vanille. Ze zijn de perfecte verwennerij bij de koffie en thee.
| Art. nr.: | XPI-MM-122024 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 4104420053120 |
| Producentnummer: | 122024 |
| Merken: | Alnatura |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Productsoorten: | Voedsel |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Bewaaradvies: | Koel en droog bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1892 / 452 kj / kcal |
| Vet | 19 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 8,4 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| waarvan Suiker | 19 g |
| Vezels | 5,7 g |
| | 8,3 g |
| Zout | 0,18 g |
Ingrediënten
33 % volkoren havermout[1], 33 % volkoren speltmeel[3], bietensuiker[1], palmolie[1], Meersalz, natriumcarbonaat (E500)[2], gemalen bourbon vanillestokjes[1], koriander[1], kaneel[1]
- van biologische landbouw
- Rijsmiddel
- Spelt is een tarwesoort afkomstig uit de biologische landbouw, kan sporen bevatten van ei, melk, amandel, hazelnoot, paranoot en sesam.
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Haver Speltkoekjes
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar