Alnatura Biologische Rodebietensap, Vers van het Veld, 330 ml

Natuurlijk. Veganistisch. Puur.

€ 1,59

(€ 4,82 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 330 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vers van het veld geperst
  • Biologische kwaliteit
  • Hersluitbare glazen fles
  • Biologisch Gecertificeerd Biologisch Gecertificeerd
  • Vegan Vegan
  • Vegetarisch Vegetarisch

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologisch Ontbijtsap, 750 ml

Alnatura Biologische Rodebietensap, Vers van het Veld, 330 ml € 1,59 (€ 4,82 / L)
Alnatura Biologisch Ontbijtsap, 750 ml € 2,99 (€ 3,99 / L)
Totaalprijs: € 4,58
Beschrijving

Een lekkere, ongecompliceerde biologische sap gemaakt van groente van Demeter-boeren. De vers van het veld verwerkte biologische rode bieten geven deze veganistische sap zijn intense kleur en natuurlijke aroma. Handig gebotteld in een glazen fles met hersluitbare schroefdop.

Art. nr.: XPI-MM-138118
Inhoud: 330 ml
EAN: 4104420070202
Producentnummer: 138118
Merken: Alnatura
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch, Vegetarisch
Productsoorten: Instantdranken, Poeder & Siropen
Eigenschappen: Biologisch Gecertificeerd, Demeter, Vegan, Vegetarisch
Algemene opmerkingen: Goed schudden voor gebruik.
Bewaaradvies: Na het openen zo snel mogelijk consumeren
Ingrediënten

98,8 % Rode bietensap[2], acerola pulp[1], citroensap[2]

  1. uit biologische landbouw
  2. van Demeter-landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml
Energie 151 / 36 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 8 g
  waarvan Suiker 7,5 g
Vezels 0,5 g
Eiwitten 1,1 g
Zout 0,08 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Rodebietensap, Vers van het Veld

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder