Alnatura Biologische Origin Sugo Piccante, 325 ml

Voor pizza, pasta, lasagne & co.

€ 2,33 € 2,59 -10%

(€ 7,17 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 325 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Pikante tomatensaus
  • Aangevuld met chilipeper
  • Licht pikant
  • Vegan Vegan
  • Vegetarisch Vegetarisch

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologische Extra Vierge Olijfolie, 500 ml

Alnatura Biologische Origin Sugo Piccante, 325 ml € 2,33 (€ 7,17 / L)
Alnatura Biologische Extra Vierge Olijfolie, 500 ml € 6,47 (€ 12,94 / L)
Totaalprijs: € 8,80
Beschrijving

Houd je van wat pittiger, probeer dan de biologische Origin Sugo Piccante van Alnatura. De pittige tomatensaus is verfijnd met chili en heeft een lichte kruidigheid. Het past perfect als pizzabodem, in pastasauzen en lasagne.

Art. nr.: XPI-MM-133489
Inhoud: 325 ml
EAN: 4104420129627
Producentnummer: 133489
Merken: Alnatura
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch, Vegetarisch
Productsoorten: Voedsel
Eigenschappen: Vegan, Vegetarisch
Bewaaradvies: Na het openen zo snel mogelijk consumeren
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 117 / 28 kj / kcal
Vet 0,2 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 4,2 g
  waarvan Suiker 3,5 g
Vezels 2,6 g
Eiwitten 1,1 g
Zout 0,8 g
Ingrediënten

93 % tomaten[1], wortel[1], ui[1], Meersalz, 0,5 % Chilli[1], paprika[1], Basilicum[1], selderij[1]

  1. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Origin Sugo Piccante

4,5 van 5 sterren
5 Sterren
1 (50%)
4 Sterren
1 (50%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder