Alnatura Biologisch Groentesap, 500 ml
Met verschillende soorten groenten
€ 1,69
(€ 3,38 / l, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vers geperst sap
- Verfijnd met kruidenzout
- Ideaal voor soepen en sauzen
-
Vegan -
Vegetarisch
Beschrijving
Drink het groentesap puur of gebruik het als basis voor soepen en sauzen. De verschillende soorten groenten in het recept zijn verfijnd met kruiden zeezout en dille, wat garant staat voor een harmonieuze en aromatische smaak.
| Art. nr.: | XPI-MM-128766 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 ml |
| EAN: | 4104420072862 |
| Producentnummer: | 128766 |
| Merken: | Alnatura |
| Doseringsvorm: | Vloeistof |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Productsoorten: | Instantdranken, Poeder & Siropen |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Algemene opmerkingen: | Goed schudden voor gebruik. |
| Bewaaradvies: | Na het openen zo snel mogelijk consumeren |
Ingrediënten
67 % tomatensap[1], 13 % wortelsap[2], 6 % zuurkoolsap[2], 4 % selderijsap[2], 4 % rode bietensap[2], 2 % komkommersap[2], 2 % paprikapulp[1], uiensap[2], bonensap[2], dille sap[1], kruidenzout[1] (Meersalz, Kruiden[1])
- uit gecertificeerde biologische landbouw
- melkzuur gefermenteerd / uit biologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 80 / 19 kj / kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 3,5 g |
| waarvan Suiker | 3,3 g |
| Vezels | 0,6 g |
| | 0,9 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologisch Groentesap
2 recensies in andere talen
4,8 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 3 | (75%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (25%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
4 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar