WEIDER 40% Eiwitreep, Chocolade (50 g)
Perfect tussendoortje - voor, tijdens of na de training
€ 1,79
(€ 35,80 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Koolhydraatarm
- Cafeïnevrij
- Laag suikergehalte
Beschrijving
De koolhydraatarme eiwitreep van Weider bevat geen cafeïne en is dankzij het lage suiker- en koolhydraatgehalte de perfecte snack voor, tijdens of na de training. Eén reep bevat maar liefst 20 g proteïne.
| Art. nr.: | XPI-MM-32147 |
|---|---|
| Inhoud: | 50 g |
| EAN: | 4044782321478 |
| Producentnummer: | 32147 |
| Merken: | WEIDER |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Low Carb |
| Allergenen - Vrij van: | Zonder Ei |
| Productsoorten: | Repen, Voedsel |
| Eigenschappen: | Cafeïnevrij, Low Sugar |
| Bewaaradvies: | Koel bewaren |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Ingrediënten
melk proteïnen, 19 % melkchocolade (maltitol (E965)[1], cacaoboter, melkpoeder, Cacaomassa, sojalecithinen (E322)[2], aroma), collageenhydrolysaat, polydextrose[3], glycerol[4], soja-eiwit, oligofructosesiroop, magere cacaopoeder, kokosolie, aroma, Zout, Sucralose[1]
- zoetstof
- Emulgatoren
- vulstof
- Bevochtiger
Bevat lactose. Kan sporen bevatten van ei, gluten, pinda's en noten.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 0 / 0 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Nutritrade GmbH, Behlertstr. 25, 14469 , Potsdam, Duitsland, www.weidershop.de/startseite |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor WEIDER 40% Eiwitreep
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar