Vilgain Clear Whey Isolate (500 g)
Verfrissend wei-eiwit-isolaat als fruitige limonade
€ 29,99
(€ 59,98 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Proteïnegehalte van meer dan 84 procent
- Vrij van chemische ontschuimers
- Gezoet met steviolglycosiden
Bijpassend
Beschrijving
Het Vilgain Clear Whey Isolate biedt je een fruitig alternatief voor de klassieke, melkachtige proteïneshakes. Het drankje doet qua smaak denken aan een verfrissende limonade of een ijsthee. Het poeder bestaat uit hoogwaardig wei-eiwit-isolaat en onderscheidt zich door een hoog proteïnegehalte. Eiwitten dragen bij aan de groei van spiermassa en ondersteunen het behoud van spiermassa. Een bereide portie bevat minder dan 90 kilocalorieën.
Bij de productie wordt geen gebruikgemaakt van de kunstmatige zoetstof sucralose. De zoetheid is afkomstig van natuurlijke steviolglycosiden uit de steviaplant. Bovendien bevat het product geen kunstmatige kleurstoffen of chemische ontschuimers. Om deze reden ontstaat er bij het schudden een natuurlijk schuim. Het isolaat levert je daarnaast essentiële aminozuren en een hoog gehalte aan vertakte keten aminozuren (BCAA).
Aanbevolen gebruik:
Meng een portie van 25 g (1 maatschep/zakje) in een shaker met 300 - 400 ml water.
Wacht na het schudden ongeveer 20 seconden tot het schuim is afgenomen. Giet het bij voorkeur door een zeef om het schuim weg te filteren.
Vanwege de zure smaak van de bereide drank raadt de fabrikant aan om deze niet op een nuchtere maag in te nemen.
| Art. nr.: | VIL-46079 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8595717726449 |
| Producentnummer: | 46079 |
| Merken: | Vilgain |
| Trainingsdoel: | Spieropbouw, Afvallen - Vetverlies |
| Tijdstip van toepassing: | Na het sporten, Tussendoor |
| Productsoorten: | Shakes & Proteïne |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Type eiwit: | Wei-eiwit |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g | per portie (25 g) |
|---|---|---|
| Energie | 1474 / 352 kj / kcal | 368 / 88 kj / kcal |
| Vet | 0,2 g | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g | 0 g |
| Koolhydraten | 2,9 g | 0,7 g |
| waarvan Suiker | 1,1 g | 0,3 g |
| | 85 g | 21 g |
| Zout | 0,11 g | 0,03 g |
Samenstelling
Aminozuurprofiel
| Samenstelling | per 100 g |
|---|---|
| isoleucine | 5 g |
| leucine | 9,7 g |
| lysine | 10 g |
| methionine | 2,1 g |
| Fenylalanine | 2,65 g |
| threonine | 6,1 g |
| tryptofaan | 1,9 g |
| valine | 4,7 g |
| histidine | 1,35 g |
| arginine | 1,75 g |
| asparaginezuur | 10,5 g |
| glutamine | 16,2 g |
| glycine | 1,45 g |
| Alanin | 4,75 g |
| proline | 5,45 g |
| Serin | 4,65 g |
| Tyrosin | 2,6 g |
| cysteïne | 2,2 g |
Ingrediënten
97 % instant wei-eiwitisolaat (melk), Natürliche Aromen, wortelsapconcentraat, zoetstof (Steviolglycosiden uit Stevia)