Vetain Vegan Bio-Protein (540 g)
Met geselecteerde, natuurlijke ingrediënten
€ 32,99
(€ 61,09 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- In verschillende smaken
- Puur plantaardige receptuur
- Vrij van gluten & soja
-
Vegan -
Glutenvrij -
Lactosevrij
Bijpassend
Beschrijving
Het Vegan Bio-Protein bestaat uit verschillende plantaardige componenten. Denk hierbij aan erwtenproteïne, veldbonenproteïne en pompoenpitproteïne. Het poeder is gemakkelijk op te lossen. Het laat een aangename smaak en een lichte zoetheid achter. De plantaardige receptuur is plasticvrij verpakt en is snel te bereiden.
Aanbevolen gebruik:
Los 2 volle eetlepels poeder (30 g) op in 300 ml water of plantaardige melk en drink het op.
| Art. nr.: | VE-001 |
|---|---|
| Inhoud: | 540 g |
| EAN: | 4270002585409 |
| Producentnummer: | 001 |
| Merken: | Vetain |
| Tijdstip van toepassing: | Tussendoor |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij, Sojavrij, Lactosevrij |
| Productsoorten: | Shakes & Proteïne |
| Eigenschappen: | Vegan, Zonder conserveringsmiddelen, Vrij van kunstmatige smaakstoffen |
| Voor wie?: | Speciaal voor vrouwen, Speciaal voor mannen |
| Algemene opmerkingen: | Dit product bevat cafeïne. |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Goed voor: | Spieren |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Ingrediënten
50 % erwtenproteïnepoeder[2], 20 % Ackerbohnenproteinpulver[2], 18 % pompoenzaad proteïnepoeder[2], gouden lijnzaadmeel[2], Bourbon-Vanille-Aroma[1], Guarkernmehl[2], geconcentreerd monniksvruchtenextract[2], 0,1 % bourbon vanille[2]
- Natuurlijk aroma
- ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g | per portie (30 g) |
|---|---|---|
| Energie | 1620 / 387 kj / kcal | 486 / 116 kj / kcal |
| Vet | 6 g | 1,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1 g | 0,3 g |
| Koolhydraten | 8,9 g | 2,7 g |
| waarvan Suiker | 2,9 g | 0,9 g |
| Vezels | 7,4 g | 2,2 g |
| | 71 g | 21 g |
| Zout | 1,3 g | 0,39 g |
Samenstelling
Aminozuurprofiel
| Samenstelling | per 100 g |
|---|---|
| isoleucine | 3,5 g |
| leucine | 7,1 g |
| valine | 4,1 g |
| lysine | 6,4 g |
| methionine | 1 g |
| histidine | 2,2 g |
| Fenylalanine | 4,5 g |
| threonine | 3 g |
| tryptofaan | 1 g |
| Alanin | 3,9 g |
| arginine | 8,6 g |
| asparaginezuur | 9 g |
| cysteïne | 0,9 g |
| glutaminezuur | 15,8 g |
| glycine | 3,9 g |
| proline | 4,1 g |
| Serin | 5,1 g |
| Tyrosin | 3,2 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Vetain GmbH, An der Flur 9, 85604 , Zorneding , Duitsland, support@vetain.de |
|---|