Igennus Vegepa® PURE EPA, 60 Capsules
Ultra pure ruwe olie gecombineerd met inheemse teunisbloemolie
€ 15,15 € 16,89 -10%
(€ 505,00 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met Omega 3, Omega 6, vitamine E
- EPA van wilde ansjovisolie
- Capsuleschaal gemaakt van visgelatine
-
Glutenvrij -
Lactosevrij
Beschrijving
De Vegepa® PURE EPA biedt een combinatie van omega-3-vetzuren uit wilde ansjovisolie en omega-6-vetzuren uit koudgeperste biologische teunisbloemolie met vitamine E. Een gepatenteerd mengsel dat alleen de hoogste kwaliteit ruwe oliën gebruikt.
- Zonder kleur- & smaakstoffen
- Vrij van genetische manipulatie
- Koosjer en halal
Verbruikadvies: Volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder dienen dagelijks 2-4 capsules in te nemen. Kinderen van vier tot twaalf jaar dienen dagelijks 1 capsule in te nemen. De Vegepa® PURE EPA capsules dienen bij voorkeur bij de maaltijd te worden ingenomen.
Let op:
- Het overschrijden van de aangegeven dosis is niet aan te raden, tenzij op advies van een arts voor een specifieke medische aandoening
- Als je medicijnen gebruikt, moet je een arts raadplegen voor gebruik
- Neem Vegepa® PURE EPA niet in zonder voorafgaand medisch advies als je al bloedverdunnende medicijnen gebruikt
- Het gebruik van voedingssupplementen tijdens een zwangerschap moet met een arts overlegd worden
Allergenenadvies: Bevat vis
| Art. nr.: | Igen-VegEpa |
|---|---|
| Inhoud: | 60 Capsules |
| EAN: | 5060083070364 |
| Producentnummer: | IGN4 |
| Merken: | Igennus |
| Doseringsvorm: | Capsule |
| Essentiële Vetzuren: | Omega-combinaties |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Glutenvrij, Lactosevrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij, Sojavrij, Lactosevrij |
| Productsoorten: | Vitamines voor kinderen, Vetzuren |
| Eigenschappen: | Gistvrij |
| Voor wie?: | Voor kinderen |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Goed voor: | Hart & Bloedsomloop, Stofwisseling |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 2 Capsules |
|---|---|
| Energie | 46 / 11 kj / kcal |
| Vet | 996 mg |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 66 mg |
| waarvan enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 110 mg |
| waarvan Meervoudig onverzadigde vetzuren | 820 mg |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| | 317 mg |
| Zout | 0 g |
Samenstelling
| Samenstelling | per 2 Capsules |
|---|---|
| EPA (eicosapentaeenzuur)[1] | 560 mg |
| Gamma linoleenzuur (GLA) | 18 mg |
| | 2 mg |
- Vanaf een dagelijkse dosis van >450 mg: Niet geschikt voor gebruik tijdens de zwangerschap of het geven van borstvoeding.
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Igennus Healthcare Nutrition, 22 Northumberland Road, D04 ED73, Ballsbridge, Ierland, support@igennus.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Igennus Vegepa® PURE EPA
28 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 31 | (75%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 8 | (19%) |
| 3 Sterren | | 1 | (2%) |
| 2 Sterren | | 1 | (2%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
41 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 28 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar