Cosmoveda Bio Groffe Kerrieblaadjes, 5 g

Een belangrijke specerij

€ 1,34 € 1,49 -10%

(€ 268,00 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 5 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Een belangrijke specerij
  • Past goed bij dalgerechten
  • Grove bladeren
  • Vegan Vegan
  • Glutenvrij Glutenvrij
  • Lactosevrij Lactosevrij

Vaak samen gekocht met Cosmoveda Bio Fijngemalen Koriander, 10 g

Cosmoveda Bio Groffe Kerrieblaadjes, 5 g € 1,34 (€ 268,00 / kg)
Cosmoveda Bio Fijngemalen Koriander, 10 g € 1,34 (€ 134,00 / kg)
Totaalprijs: € 2,68
Beschrijving

Dankzij hun karakteristieke smaak passen kerrieblaadjes goed bij dalgerechten, dalsoepen en vele andere Aziatische gerechten.

Art. nr.: XAY-COS-112961
Inhoud: 5 g
EAN: 4032108112961
Producentnummer: 112961-DE
Merken: Cosmoveda
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch, Glutenvrij, Lactosevrij, Rauwkost
Allergenen - Vrij van: Glutenvrij, Lactosevrij
Productsoorten: Kruiden
Eigenschappen: Vegan
Ayurveda-Productsoorten: Kruiden
Product-Relaunch: Door een productherlancering kan de verpakking of het label van het geleverde product visueel afwijken van de getoonde productafbeelding.
Bewaaradvies: Droog bewaren, Donker bewaren
Ingrediënten

kerriebladeren[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Duitsland, www.cosmoveda.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Cosmoveda Bio Groffe Kerrieblaadjes